607 846 078 62 584 61 85 oceanik@zec-ostrzeszow.pl
Pływalnia czynna Poniedziałek - Niedziela 7:00 - 22:00
Sauny czynne: Poniedziałek - Piątek 16:00 - 21:30; Sobota 10:00 - 21:30; Niedziela i Święta 7:30 - 21:30
Lato z OSIR-em 2019

Lato z OSIR-em 2019

Jest taka akcja, że tegoroczne lato spędzamy przy Kąpielowej w Ostrzeszowie? Co Wy na to? Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla Was całą gamę wakacyjnych atrakcji: zajęcia z hokeja podwodnego, wodny tor przeszkód, półkolonie, naukę pływania, turnieje piłkarskie czy zawody pływackie. Dobra zabawa oraz aktywność fizyczna czy to na świeżym powietrzu, czy na krytej pływalni gwarantowana. Sprawdźcie koniecznie naszą wakacyjną ofertę!

Do sprawy wakacji 2019 podchodzimy kompleksowo. Skoro mamy kompleks rekreacyjno-sportowy przy ulicy Kąpielowej w Ostrzeszowie do dyspozycji, to tego lata postanowiliśmy stworzyć kompleksową ofertę dla mieszkańców Miasta i Gminy Ostrzeszów oraz innych fanów aktywnego wypoczynku. Proponujemy:

a) DOBRĄ ZABAWĄ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU
b) INTEGRACJĘ
c) NAUKĘ PŁYWANIA
d) RUCH
e) ZWIEDZANIE OKOLICY

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostrzeszowskiego OSIRu, która idealnie wypełnia lukę wolnego czasu dla każdego, kto uwielbia przebywać nad wodą. Zapraszamy zarówno na ostrzeszowskie kąpielisko strzeżone, jak i na krytą pływalnię „Oceanik”. Oba obiekty znajdują się przy ulicy Kąpielowej w Ostrzeszowie. Oto szczegółowy program na tegoroczne lato. 

Atrakcje Kąpieliska OSIR

Atrakcje krytej pływalni "Oceanik"

Cennik na sezon 2019 odpowiada na wszystkie dotychczasowe opinie użytkowników zarówno ostrzeszowskiego kąpieliska, jak i krytej pływalni "Oceanik" i sprawia, że za jedyne kilka złotych za osobę bawicie się cały dzień na świeżym powietrzu. Sprawdźcie pakiet dla całych rodzin.

Promocja! Kup karnet na cały sezon lub na 10 wejść na kąpielisko w Ostrzeszowie i otrzymaj aż 50% rabat na wejścia na krytą pływalnię "Oceanik". 50% procentową zniżkę na usługi "Oceanika" otrzymasz także pokazując paragon z kąpieliska OSIR. Promocja jednorazowa dotyczy tylko tego samego dnia.

Po co wyjeżdżać z miasta? "Lato z OSIREM 2019" to z pewnością jedna z najbogatszych ofert w Ostrzeszowie. Nie musicie szukać daleko. Wypoczywajcie, zwiedzajcie i aktywnie spędzajcie czas u siebie 🙂 Do zobaczenia! 

Dodaj komentarz

Close Menu