607 846 078 62 584 61 85 oceanik@ostrzeszow.pl
Pływalnia czynna Poniedziałek - Niedziela 7:00 - 22:00
Sauny czynne: Poniedziałek - Piątek 16:00 - 21:30; Sobota 10:00 - 21:30; Niedziela i Święta 7:30 - 21:30
Licytujemy dla Moniki

Licytujemy dla Moniki

Oceanik na 3 godziny tylko dla Was. Co Wy na to. Kochani, mamy dla Was szalenie ważną informację i propozycję nie do odrzucenia. Pomóżmy 18-letniej Monice z pobliskich Rogaszyc stanąć na nogi po okropnym wypadku. Całe życie przed nią!

Co powiecie na licytację ekskluzywnego pobytu na „Oceaniku”? Tylko dla Was? Oferujemy Wam 3-godzinną wyłączność na korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw naszej pływalni.. Dla zwycięzcy licytacji uruchomimy nawet naszą odnowę biologiczną. 

Osoba/firma/instytucja, która do najbliższego piątku 26 czerwca do północy zaoferuje najwyższą kwotę w komentarzu pod tym postem będzie mogła skorzystać na wyłączność z naszej pływalni przez 3 okrągłe godziny. Do obiektu wpuścimy maksymalnie 50 osób wskazanych przez zwycięzcę licytacji. Będziecie oczywiście musieli zachować bezpieczeństwo i stosować się do reguł w dobie pandemii.

Pracownicy lokalnych urzędów, przedstawiciele ostrzeszowskich i lokalnych firm, osoby fizyczne – liczymy na Wasze hojne propozycje w komentarzach poniżej.

Całość zebrana w akcji zostanie przekazana rodzinie Moniki na jej leczenie.

Każda złotówka ma znaczenie. Do dzieła! Możecie pomagać także wpłacając pieniądze dla Moniki.
👇👇👇👇👇👇👇

https://www.siepomaga.pl/monika-grzesiak?fbclid=IwAR0kB4qVUYUol-RA_CYVtJUcLkreoYOiMHt_qwyUDdvvQp11NBZIoVOX8j8

Dodaj komentarz

Close Menu