Świąteczne karnetobranie
Christmas tree with red ball ornament and decoration, sparkle light. Christmas and New Year holiday background. vintage color tone.

Świąteczne karnetobranie

Boże Narodzenie to świetna okazja do sprawienia najbliższym wyjątkowego prezentu. Karnet na basen z pewnością takim jest. A może potrzebujesz karnetu dla siebie? Przygotowaliśmy pakiet świątecznych promocji.

Po pierwsze w naszej wielkanocnej ofercie zachęcamy Was do kupowania karnetów na basen, bo nie jest tajemnicą, że karnety są najlepszym i najtańszym sposobem na zdobycie formy. Dlaczego? No bo przecież zbliża się lato, a forma sama się nie zbuduje. Jak już kupicie karnet, to aż się prosi, żeby wykorzystać go do końca. Ot taka przynęta dla Waszego samozaparcia 🙂 Proponujemy Wam kupno karnetów wejściowych w cenie 50 złotych. W ramach tej kwoty możecie otrzymać dziurkowane karnety, które oferują:

> 6 pojedynczych godzinnych wejść na basen 

> 5 pojedynczych godzinnych wejść na basen wraz z sauną

Karnety pozostają ważne do 1 września 2019 roku. Ale to nie wszystko. Zachęcamy też do doładowania swoich karnetów magnetycznych. W zależności od kwoty doładowania otrzymacie dziurkowane karnety upoważniające do wejścia na naszą tężnię. 

> doładowanie karnetu za 50 złotych = 1 darmowe wejście na tężnię

> doładowanie karnetu za 100 złotych = 3 darmowe wejścia na tężnię

Łapcie te promocje i posyłajcie dalej! Do zobaczenia na pływalni 🙂

Dodaj komentarz

Close Menu